Logo Bett 1

BODYGUARD® – materac dla dużych i małych

Materac BODYGUARD® dostępny jest w 29 różnych rozmiarach. Z chęcią oferujemy również materace w indywidualnych rozmiarach na specjalne zamówienie klienta. Czy to wymiary standardowe czy przedłużane, wąskie lub bardzo szerokie – wszystkie rdzenie materacy są wykonane z jednego kawałka pianki. W ten sposób nie powstają nierówności obniżające komfort na skutek sklejonego lub rozdzielonego rdzenia.

Standardowe rozmiary od wąskiego do szerokiego

Materac BODYGUARD® o standardowej długości 2 metrów został zaprojektowany dla osób o wzroście między 153 cm a 192 cm. Nasz materac jest dostępny w dziesięciu najpopularniejszych szerokościach od 70 do 200 cm. Materac BODYGUARD® wyróżnia się dzięki wyjątkowo dużej poręczności i waży w najwęższym wariancie ok. 9 kg, a w najszerszym zaledwie 26 kg.

Krótsze lub dłuższe – bo każdy jest wyjątkowy

Dla posiadaczy starych łóżek o długości 190 cm, jak również dla bardzo wysokich osób mamy w ofercie krótsze i dłuższe modele materaca BODYGUARD®. W przypadku nietypowego wzrostu zalecamy kupno materacy o odpowiednich długościach specjalnych, aby mieć pewność, że innowacyjne moduły ergonomiczne będą prawidłowo podpierać Twoje ciało we właściwym miejscu.

Krótko i zwięźle – pięć rozmiarów materaca do łóżek tradycyjnych

Najczęściej używana w przeszłości długość łóżka to 190 cm. W dobie coraz wyższych ludzi długość łóżka dopasowano standardowo do 200 cm. Oczywiście oferujemy również materace, które nadal idealnie pasują do bardziej tradycyjnych łóżek. Te krótsze rozmiary nie różnią się cenowo od rozmiarów normatywnych o tej samej szerokości. Można je jednak jedynie zamówić w standardowych szerokościach 80 cm, 90 cm, 100 cm i 140 cm. Jeśli potrzebujesz szerszej wersji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i zapytaj o wersję specjalną. Niewielka masa naszych materacy BODYGUARD® wynosi przy krótszych rozmiarach od około 10 do 18 kg i zapewnia idealną poręczność.

Rozmiary specjalne dla osób wysokich

Wyjątkowo wysokim osobom oferujemy 14 standaryzowanych wariantów przedłużonych o długościach 210 cm oraz 220 cm. Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru specjalnego, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Dzięki niewielkiej masie nawet bardzo szeroki materac BODYGUARD® w wersji przedłużonej zapewnia wyjątkowo łatwy transport – nasz najwęższy materac w wariancie przedłużonym waży zaledwie 11 kg, a najszerszy 29 kg.

Różne rozmiary - jeden karton

Niezależnie od rozmiaru materac BODYGUARD® zawsze wysyłamy w kartonie o wymiarach 120 x 40 x 40 cm. Materac BODYGUARD® zostaje specjalnie skompresowany, zrolowany i zapakowany. Materace o szerokości 120 cm i większej są przed zrlowoaniem dodatkowo składane maszynowo. Ta zaawansowana technologicznie metoda pakowania nie ma wpływu na jakość materaca po jego rozpakowaniu. Dla zachowania stabilności oraz higieny materac BODYGUARD® od szerokości powyżej 120 cm jest ponadto pakowany w dwie folie: Jedna folia zapewnia dodatkową stabilizację przy większych rozmiarach, gdy materac jest składany. Folia ta pokrywa całą powierzchnię materaca. Druga, zewnętrzna, utrzymuje materac BODYGUARD® w zrolowanym stanie.

Wybierając materac antykartelowy BODYGUARD® nabywasz produkt wyjątkowo wysokiej jakości. Po rozpakowaniu materac BODYGUARD® natychmiast się rozpręża i w przeciągu 8 minut jest już całkowicie gotowy do użycia, dzięki czemu od razu możesz się cieszyć doskonałym komfortem snu. Zamów swój wymarzony rozmiar już teraz, a materac BODYGUARD® zapewni Ci błogi sen.