Logo Bett 1
Grafika pokazująca właściwości materaca: rozpinalność, możliwość prania w temperaturze 60 stopni Celsjusza oraz oddychalność materiału. Głowna grafika po prawej stronie ukazuje przepuszczalność powietrza.

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze®

Wielofunkcyjna i zaawansowana technologicznie dzianina

Grafika pokazująca przepuszczalność powietrza przez pokrowiec materaca.

Nowoczesny pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® produktów z serii BODYGUARD® wyprodukowany jest z wysoce elastycznej dzianiny dystansowej 3D. Specjalny proces produkcji sprawia, że górna warstwa materiału jest niezwykle przyjemna w dotyku. Włókno elementarne w drugiej warstwie nadaje pokrowcowi strukturę 3D, która przepuszcza powietrze, regulując klimat podczas snu. Najbardziej wewnętrzna warstwa zapewnia pokrowcowi stabilną podstawę.

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® – zaawansowana technologia dzianiny dystansowej 3D łączy trzy elementarne właściwości dla zapewnienia komfortu snu.

Strzałki nad tkaniną, symbolizujące jej oddychalność.
Wysoka oddychalność
Grafika ukazująca rozciągliwość i elastyczność materiału, z którego wykonany jest pokrowiec HyBreeze.
Wyjątkowa elastyczność
Stoper symbolizujący szybkie pranie i suszenie. Po lewej stronie symbol prania oraz linie symbolizujące suszenie na wolnym powietrzu.
Szybkoschnąca tkanina
Strzałki nad tkaniną, symbolizujące jej oddychalność.

Funkcjonalny pokrowiec HyBreeze® – przyjemny sen dzięki nadzwyczajnej oddychalności

Materiał pokrowca funkcjonalnego HyBreeze® sprawia, że na Twojej skórze pozostaje ochronna warstwa nawilżająca, co zapobiega nadmiernemu poceniu się w nocy. Jednocześnie luźno tkana struktura pokrowca funkcjonalnego HyBreeze® zapewnia możliwie najlepsze odparowanie nadmiernej wilgoci. Zgodnie z prawem natury: wilgoć zawsze wyparowuje do góry. Grube pokrowce materacy, gęsto tkana dzianina czy pikowanie nie zapewnią optymalnego odparowania. Dlatego przepuszczające powietrze oczka materiału pokrowca funkcjonalnego HyBreeze® znajdują się na całej jego powierzchni i z każdej strony materaca.

Wyjątkowa oddychalność pokrowca funkcjonalnego HyBreeze® zapewnia najbardziej komfortową regulację temperatury.

Strzałki pokazujące kierunek przepływu powietrza i oddychalność pokrowca Hybreeze.
Grafika ukazująca rozciągliwość i elastyczność materiału, z którego wykonany jest pokrowiec HyBreeze.
Dwie maszyny rozciągające materiał pokrowca HyBreeze, pokazujące jego elastyczność.

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® – elastyczność i ergonomia

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® jest optymalnym uzupełnieniem rdzenia materaca. Wspiera właściwości ergonomiczne pianki QXSchaum®, nie tłumiąc ich, jak tradycyjne pokrowce do materacy. Elastyczna dzianina dystansowa optymalnie dopasowuje się do Twojego ciała. W ten sposób pokrowiec materaca zapewnia dodatkowe wsparcie, nie ograniczając istotnych właściwości amortyzujących jego rdzenia. Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® i specjalnie opracowana przez nas pianka QXSchaum® tworzą w ten sposób perfekcyjnie dopasowaną kombinację zapewniającą doskonałą ergonomię snu.

Ponadprzeciętna elastyczność pokrowca funkcjonalnego HyBreeze® dopełnia funkcje rdzenia materaca z innowacyjnej pianki QXSchaum®.

Przekrój pokazujący rdzeń materaca i dwie osobne części pokrowca HyBreeze, jedna pod materacem, a druga nad nim. Po lewej stronie powiększenie rozpiętego pokrowca i fragment rdzenia materaca.
Stoper symbolizujący szybkie pranie i suszenie. Po lewej stronie symbol prania oraz linie symbolizujące suszenie na wolnym powietrzu.
Pokrowiec Hybreeze wiszący i suszący się na sznurku obok pralki do prania.

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® – dziecinnie prosta pielęgnacja

Biegnący dookoła pokrowca zamek błyskawiczny dzieli go na dwie części, co w wyjątkowy sposób ułatwia zdejmowanie i ponowne zakładanie. Obydwie części z łatwością wypierzesz w każdej pralce automatycznej. Ponadto oddychająca struktura materiału gwarantuje jego szybkie schnięcie, dzięki czemu bez problemu możesz spać na swoim materacu BODYGUARD® jeszcze tego samego wieczoru.

Łatwa pielęgnacja – bezproblemowe zdejmowanie i ponowne zakładanie oraz błyskawicznie schnący materiał.

Wskazówki pielęgnacyjne pokrowca, od lewej do prawej strony kolejno: można prać w temperaturze max. 60 stopni Celsjusza, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, można czyścić chemicznie perchloretylenem, nie prasować.

Aby zachować wysoką jakość produktu BODYGUARD®, przestrzegaj następujących wskazówek pielęgnacyjnych:

  • Pierz w maks. temperaturze 60°C
  • Nie wybielaj
  • Nie susz w suszarce
  • Nie prasuj
  • Możesz czyścić perchloroetylenem

Zbliżenie na pokrowiec materaca

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® – daj się przekonać

Oprócz swoich głównych właściwości pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® posiada jeszcze inną, szczególną cechę: materiał nie posiada bocznych szwów, które mogłyby się przesuwać, prowadzić do nieprzyjemnych nierówności i w ten sposób ograniczać komfort snu.

Posiada on również certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 w klasie produktu I dla wyrobów dla niemowląt.

Pokrowiec funkcjonalny HyBreeze® wyróżnia się swoją niezwykłą oddychalnością i nadzwyczajną elastycznością, a poza tym bardzo dobrze przylega do materaca. Uniwersalna dzianina dystansowa 3D łatwo się pierze, szybko schnie i jest wyjątkowo przyjazna dla środowiska. Zarówno materac antykartelowy BODYGUARD® jak i poduszka wiskoelastyczna BODYGUARD® pokryte są pokrowcem funkcjonalnym HyBreeze®.