Logo Bett 1
Materac BODYGUARD z symbolem ukazującym łatwość obracania materaca i jego dwa stopnie twardości.

2 stopnie twardości w jednym materacu

Wypróbuj obydwie strony po prostu obracając materac BODYGUARD®

Istnieje wiele nieścisłości dotyczących stopnia twardości materaca. W zależności od masy ciała producenci często polecają inną twardość materaca, która z reguły jest określona specjalną normą DIN. Norma ta nie jest jednak prawnie wiążąca, co sprawia, że aż jedna czwarta producentów nie przestrzega jej oznaczając materac. Nasze materace BODY­GUARD® reguluje norma o numerze DIN EN 1957.

⁃ Każdy materac BODYGUARD® posiada dwa stopnie twardości.

⁃ W zależności od tego, na której stronie materaca śpisz, jest on bardziej miękki lub twardy. Obróć materac, żeby zmienić jego twardość.

⁃ Materac antykartelowy BODYGUARD® posiada stronę średniotwardą i twardą.

Połóż materac na łóżku, wybierz stronę, która bardziej ci odpowiada, i ciesz się jego komfortem. Dzięki wyjątkowo stabilnej piance QXSchaum®, materac nie wymaga obracania go co 3 miesiące.


Zamów materac BODYGUARD®

Jak odróżnić twardość materaca?

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Logo BODYGUARD po bokach materaca
Jeśli logo jest w poprawnej pozycji (nie jest odwrócone do góry nogami), to leżysz na stronie średniotwardej. Obróć materac, i sprawdź, jak Ci się leży na drugiej stronie.

2. Kolor rdzenia materaca
Otwórz zamek błyskawiczny pokrowca i sprawdź kolor rdzenia. Rdzeń materaca BODYGUARD® składa się z dwóch stron: niebieskiej i białej. Niebieska strona materaca jest średniotwarda, natomiast biała jest twarda. Chcesz leżeć inaczej? Po prostu odwróć materac.

Bei der BODYGUARD® Anti-Kartell-Matratze Weich

Es gibt zwei Methoden, um festzustellen, auf welchem Härtegrad du liegst:

Rozpięty pokrowiec materaca BODYGUARD z niebieską średniotwardą stroną rdzenia na górze
Rozpięty pokrowiec materaca BODYGUARD z twardą stroną rdzenia u góry.

Który stopień twardości wybrać?

Najważniejszym zadaniem materaca jest optymalne podparcie kręgosłupa w każdej pozycji leżącej. Materac antykartelowy BODYGUARD® jest jednym z niewielu materacy, na których większość z nas poczuje się wygodnie - zarówno w pozycji na boku, jak i na wznak; zarówno osoby drobne i wątłe, jak i krzepkie i masywne. Po prostu zdecyduj, czy wolisz leżeć bardziej miękko czy twardo.

Wybór twardości materaca to indywidualna decyzja

Lubisz spać na bardzo miękkim materacu czy wolisz leżeć na twardym? Twardość materaca to kwestia gustu i indywidualnych upodobań. Nie ważne, czy twardy czy miękki - dobry materac zapewnia ergonomiczne podparcie ciała niezależnie od naszej wagi oraz pozycji, w której leżymy.

Walec na powierzchni materaca BODYGUARD testujący jego wytrzymałość.

Test 100 nocy

Wybierając materac boisz się, że dokonasz niewłaściwego wyboru i dlatego zwlekasz z zakupem nowego materaca, którego właściwie tak pilnie potrzebujesz? To nie jest dobre rozwiązanie. Bez obaw wybierz materac BODYGUARD®, przetestuj go przez 100 nocy i wypróbuj obie zintegrowane twardości materaca. Jeśli wbrewnaszym oczekiwaniom materac nie spełni Twoich wymagań, możesz go po prostu zwrócić w określonym terminie (100 dni od daty dostawy). Gwarantujemy Ci darmowy odbiór i szybki zwrot ceny zakupu. Prościej i bezpieczniej się nie da.

Ikona w kształcie domu, a w jej wnętrzu osoba śpiąca na materacu BODYGUARD.

Wypróbuj obydwa zintegrowane stopnie twardości – o udowodnionej i niezmiennie wysokiej jakości.