bett1HULKS

Zobacz najlepszych tenisistów świata
na żywo w Kolonii oraz tu w livestreamie

INDOORS 10.10.–18.10.2020
CHAMPIONSHIP 17.10.–25.10.2020

Livestream Bilety

Kolaż fotograficzny: Różni gracze biorący udział w turnieju, daty obu turniejów oraz logo bett1HULKS i ATP są widoczne.

Razem z bett1 możesz oglądać najlepszych tenisistów świata - w livestreamie lub na żywo w LANXESS w Kolonii. Od 10 do 25 października odbędą się tam dwa turnieje ATP Tour. Wśród uczestników jest kilku najlepszych tenisistów spośród 10 najlepszych graczy w światowych rankingach: Alexander Zverev, Gaël Monfils, Roberto Bautista Agut, trzykrotny zwycięzca Wielkiego Szlema Andy Murray i wiele innych czołowych gwiazd międzynarodowego profesjonalnego tenisa.

bett1HULKS: jedno wydarzenie, dwa turnieje

Bett1HULKS to światowej klasy tenis w wydaniu debel: oba kolejne turnieje ATP-250 odbędą się w Kolonii. To oznacza dwa tygodnie tenisa na światowym poziomie w Niemczech. Zaczynamy bett1HULKS INDOORS od 10 do 18 października, po którym następuje bett1HULKS CHAMPIONAT od 17 do 25 października. Transmisja na żywo jest bezpłatna i dostępna z komentarzem w języku niemieckim lub angielskim.

Livestream Bilety

bett1 jako sponsor w sporcie

Bett1 jest aktywnym sponsorem sportów zimowych już od 2017 roku. W tym roku rozszerzyliśmy nasze zaangażowanie sponsorskie również na świat tenisa. Wszystko zaczęło się w lipcu od mieszanego turnieju zaproszeniowego bett1ACES w Berlinie. Turniej WTA bett1open odbędzie się w 2021 roku, również w Berlinie. Oprócz światowego tenisa, bett1 angażuje się również w promocję i rozwój tenisa młodzieżowego.

Kolaż fotograficzny: Różni gracze biorący udział w turnieju, daty obu turniejów oraz logo bett1HULKS i ATP są widoczne.

Prasa

Hurkacz wraca na serię turniejów w Kolonii

Eurosport, 12.10.2020
Meczem z Australijczykiem Markiem Polmansem rozpocznie Hubert Hurkacz start w turnieju The bett1HULKS Indoors w Kolonii. W imprezie inaugurującej mocno skrócony sezon gry pod dachem Polak jest rozstawiony z numerem 6. Czytaj dalej ...

Takie rzeczy tylko w hangarze. Thiem pokonał idola z dzieciństwa

Eurosport, 19.07.2020
Thiem otwarcie mówił w wywiadach, że Haas był jednym z jego idoli. Dzieli ich szesnaście lat, ale w pierwszym secie trudno było dostrzec różnicę wieku. Emerytowany Haas postawił dzielny opór finaliście tegorocznego Australian Open. Czytaj dalej ...