bett1.de World Team Challenge 2022: Biathlon w Schalke

28 grudnia 2022 r.

 Zdjęcie: biathloniści Benedikt Doll i Denise Herrmann-Wick przed VELTINS Arena; po lewej na zdjęciu logo bett1.de World Team Challenge 2022.

Za sprawą bett1.de World Team Challenge 2022 światowej klasy biathlon z powrotem będzie gościł w VELTINS Arena w Schalke. Jak zawsze rywalizować ze sobą będzie dziesięć mieszanych, dwuosobowych drużyn z różnych państw. Niemcy reprezentować będą dwie pary - Denise Herrmann-Wick i Benedikt Doll oraz Vanessa Voigt i Philipp Nawrath. Włochy wysyłają do wyścigu Dorotheę Wierer i Lukasa Hofera – dobrze przygotowany, zwycięski duet z 2018 roku.

Dzięki 45 000 miejsc na widowni, bett1.de World Team Challenge jest jedną z najpopularniejszych imprez biathlonowych na świecie. Bilety dostępne są w cenach od 25 euro dla dorosłych i 19 euro dla dzieci na stronie tickets.schalke04.de.

Berliński producent materacy i Albatrosy? To idealne połączenie! Ponieważ ci, którzy mierzą wysoko, muszą się również dobrze zregenerować. Dobry sen jest podstawą optymalnego wypoczynku. Tylko w ten sposób można osiągnąć najlepsze wyniki.

Od teraz logo bett1 zdobi wszystkie koszulki profesjonalnej drużyny męskiej oraz banery reklamowe w Mercedes-Benz-Arena. Wybrane spoty reklamowe bett1 zapewniają również rozrywkę na stadionie podczas przerw.

bett1 nowym sponsorem koszulek Alba Berlin

Zdjęcie: ciasno upakowane pole startowe przejeżdża obok ściany reklamowej bett1. Obok: biathlonista, który w śnieżycy porusza się stromo pod górę.

bett1 promuje następne pokolenie

Hangar1 Tentaja | Tenis w szkole | LTTC „Rot-Weiß“ e. V. | Młodzież trenuje

Oprócz sportu zawodowego, bett1 angażuje się w rozwój następnej generacji. Dzięki różnym projektom dzieci i młodzież są zachęcane do uprawiania sportu . Ponieważ sport przyczynia się nie tylko do zdrowego trybu życia, ale także promuje wspólnotę – zarówno w teamie, jak i w uczciwej rywalizacji.

Zdjęcie: Dziecko gra czerwoną piłeczką tenisową nad siatką do innego dziecka.

Hangar1 Tentaja

Każdy może zagrać w tenisa w hangarze1 projektu non-profit Tentaja - w tym celu w hangarze ustawiono specjalny kort tenisowy.

Na zdjęciu: na pierwszym planie czerwony kosz, w tle dzieci z rakietami tenisowymi.

Tenis w szkołach

W programie „Tennis macht Schule” wszystkie szkoły podstawowe w Berlinie i Brandenburgii otrzymują na życzenie bezpłatny sprzęt do tenisa dla dzieci.

Na zdjęciu: troje dzieci i dorosły żonglują piłką tenisową na rakiecie tenisowej.

LTTC „Rot-Weiß“ e. V.

bett1 wspiera „Young Professionals” LTTC „Rot-Weiß” e. V. i realizuje wraz ze stowarzyszeniem bett1 Kids Cup oraz obozy tenisowe bett1.

Zdjęcie: Friederike Sowislo, Dyrektor Zarządzająca Niemieckiej Fundacji Sportu Szkolnego oraz młodzieżowa maskotka w kształcie gwiazdy trenuje na igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie.

Młodzież trenuje

bett1 wspiera "Jugend trainiert für Olympia & Paralympics", największe na świecie szkolne zawody sportowe, w których bierze udział około 800 000 uczestników.

100 lat ISTAF Berlin

section.events.number_8.first_img.alt

12.09.2021

Międzynarodowy Festiwal Stadionowy w Berlinie (ISTAF) świętował swoje 100-lecie, a bett1 był tam jako sponsor. Wydarzenie lekkoatletyczne przyciągnęło na Stadion Olimpijski w Berlinie ponad 20 000 osób, a ponad 2 miliony obejrzało wydarzenie na żywo w telewizji.

Wyjątkowy miotacz oszczepem Johannes Vetter był pierwszym rzucającym oszczepem, który świętował swoje piąte zwycięstwo w ISTAF. Ulubienica publiczności Gesa Krause po raz drugi wygrała 3000-metrowy tor przeszkód.

3 - 6 czerwca 2021 r.

W 2021 roku bett1 zostało głównym sponsorem Finałów Berlin | Rhein-Ruhr. Podczas imprezy sportowej "Die Finals" w 18 różnych dyscyplinach sportowych przyznawanych jest 140 tytułów mistrza Niemiec. Po raz pierwszy finały odbywały się w ciągu czterech dni w kilku miejscach: w Berlinie, w regionie metropolitalnym Renu-Ruhry i w Brunszwiku. ARD i ZDF nadały w sumie 25 godzin relacji na żywo w programie głównym.

bett1 oficjalny główny sponsor "Finałów" Berlin | Nadrenia-Zagłębie Ruhry 2021

Kolaż zdjęć: po lewej łucznik, w środku trzech koszykarzy, po prawej dwóch biegaczy.

bett1open

Turniej WTA-500 | 12 - 20 czerwca 2021 r. | Steffi-Graf-Stadion Grunewald

Dzięki bett1open w 2021 r. po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat w Berlinie odbędzie się najwyższej klasy turniej tenisowy dla kobiet. W czerwcu, po French Open i przed Wimbledonem, bett1open będzie teraz częścią kalendarza WTA Tour.

Turniej WTA-500 na stadionie Steffi Graf w Grunewaldzie przyciągnął już na murawę całą serię światowej klasy tenisistek: Aryna Sabalenka, Karolina Pliskova, Elina Svitolina, Garbiñe Muguruza i Angelique Kerber - to tylko niektóre z nich. Ludmiła Samsonowa rozstrzygnęła finał z Belindą Bencic na swoją korzyść i zapewniła sobie niespodziewane zwycięstwo w powracającym berlińskim turnieju WTA. Turniejowi bett1open 2021 towarzyszył wyjątkowy program sportowo-rozrywkowy z mieszanką muzyki, sztuki i kultury. Turniej był transmitowany w ponad 120 krajach świata.

Mallorca Championships

Zdjęcie: Mecz tenisowy rozgrywany jest na trawie na wypełnionym po brzegi stadionie; nad nim napis

20 - 26 czerwca 2021 r.

Wraz z Mistrzostwami Majorki, które po raz pierwszy odbędą się w 2021 roku, wyspa stała się częścią ATP Tour. Od samego początku turniej był w stanie przyciągnąć światowej klasy graczy, takich jak Dominic Thiem, Roberto Bautista Agut czy Novak Djokovic. Zaledwie kilka dni przed legendarnym turniejem na trawie w Wimbledonie, profesjonaliści z Santa Ponça mieli kolejną okazję, aby udowodnić swoje umiejętności na korcie trawiastym. Ostatecznie, Daniil Medvedev wygrał turniej ATP-250 z łączną pulą nagród wynoszącą około 900.000 €. bett1.es było sponsorem Mistrzostw Majorki.

Światowej klasy tenis w Kolonii i to dwa razy z rzędu - dzięki bett1 HULKS to możliwe. Na początku podwójnego turnieju ATP-250 pojawiła się cała seria najwyższej klasy graczy z Alexandrem Zverevem, Gaëlem Monfilsem, Roberto Bautistą Agutem, trzykrotnym zwycięzcą Wielkiego Szlema Andym Murrayem i wieloma innymi. Ostatecznie Niemiec Zverev wygrał zarówno halowy, jak i mistrzowski turniej bett1 HULKS 2020. Dzięki bezpłatnej transmisji na żywo miłośnicy tenisa mogli cieszyć się rozgrywkami od pierwszego do ostatniego seta.

bett1HULKS Indoors

 • 10 - 18 października 2020
 • Kolonia | LANXESS arena
 • bezpłatna transmisja na żywo
 • ATP 250 Series
 • Pula nagród pieniężnych w wysokości 325.610,00 €
 • Kort twardy
 • 1. miejsce: Alexander Zverev (GER)

HULKS: Podwójny ATP w Kolonii

Zdjęcie: Scena z gry w turnieju tenisowym bett1HULKS nad logo bett1HULKS.
Zdjęcie: W bett1HULKS dwaj gracze stają naprzeciw siebie przy siatce, na podświetlanej tablicy na arenie widnieje hasło bett
Zdjęcie: Kort tenisowy bett1HULKS w kolońskiej LANXESS arenie z góry.

bett1 ACES: turniej w Berlinie

bett1ACES ożywiły berlińską tradycję tenisową. Mieszany turniej zaproszeniowy przywiódł do stolicy Niemiec Dominica Thiem, Elinę Svitolinę, Julię Görges, niemiecką legendę tenisa Tommy'ego Haasa i wiele innych gwiazd tenisa. Mecze odbywały się w dwóch historycznych lokalizacjach: najpierw na kortach trawiastych stadionu im. Steffi Graf na obiekcie LTTC „Rot-Weiß”, a następnie na nowo utworzonym korcie twardym w Hangarze 6 byłego lotniska Tempelhof. Dzięki transmisji na żywo w bezpłatnej telewizji każdy mógł oglądać turniej w swoim domu.

bett1ACES

 • 13 - 19 lipca 2020
 • Berlin | Stadion Steffi Graf / lotnisko Tempelhof
 • na żywo w telewizji
 • Turniej zastępujący przerwane serie WTA i ATP
 • Pula nagród pieniężnych 200.000,00 €
 • Kort trawiasty / twardy
 • 1. miejsce kobiet: Anastasija Sevastova (LAT)
 • 1. miejsce mężczyźn: Dominic Thiem (AUT)
Zdjęcie: Stadion Steffi Graf z czerwonymi pokrowcami na siedzenia. Zdjęcie: Boisko bett1ACES w Hangarze 6 na dawnym lotnisku Tempelhof.

Adam Szpyt w podcaście SPONSOR

W podcaście SPONSOR dyrektor zarządzający Adam Szpyt opowiada o swojej motywacji do sponsorowania. A dzięki turniejom tenisowym, takim jak bett1ACES czy bett1HULKS, nasze zaangażowanie w sport nabrało nowego wymiaru. Założyciel firmy bett1.de opowiada także o historii firmy i trudnych czasach. Ma również plany na przyszłość. Uwaga: audycja w języku niemieckim.

Sponsor sportów zimowych

Zimą 2017 roku bett1 po raz pierwszy został sponsorem sportów wyczynowych. Na przestrzeni lat było to kilka dyscyplin sportowych, począwszy od Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich kobiet, poprzez Puchar Świata FIS w snowboardzie crossowym, Puchar Świata FIS w Kombinacji Norweskiej, Zawody Drużynowe w Biathlonie w Schalke czy Puchar Świata w narciarstwie biegowym. W sezonie 2018/2019 bett1 był także oficjalnym partnerem byłej biathlonistki i mistrzyni olimpijskiej Laury Dahlmeier. Również w przyszłości Bett1 będzie sponsorować sporty zimowe.

Sporty zimowe: sponsoring od 2017 roku

 • FIS World Cup kobiet w skokach narciarskich
 • Puchar Świat FIS w snowboardzie crossowym
 • Puchar Świata FIS w kombinacji norweskiej
 • Puchar Świata FIS w narciarstwie biegowym
 • Biathlon World Team Challenge
Zdjęcie: Kobieta uprawiająca narciarstwo biegowe; w tle reklama obwodowa bett1.
Zdjęcie: Skoczek narciarski w powietrzu, na koszulce reklama bett1.
Zdjęcie: Skoczek narciarski na nartach, na koszulce reklama bett1.
Zdjęcie: Sześciu biegaczy narciarskich w wyścigu, na koszulkach reklama bett1.

Prasa

Ons Jabeur najlepsza w Berlinie. Finałowa rywalka skreczowała

Eurosport, 20.06.2022
Ons Jabeur zwyciężczynią turnieju WTA na trawiastych kortach w Berlinie Czytaj dalej ...

Wiktoria, której mogło nie być. Rosjanka podbiła Berlin

Sportowe Fakty, 20.06.2021
Ludmiła Samsonowa przebyła niesłychaną drogę od kwalifikacji po tytuł w Berlinie (WTA 500). Rosyjska tenisistka wygrała siedem meczów, choć w opałach była już w drugim z nich. Czytaj dalej ...

Hurkacz wraca na serię turniejów w Kolonii

Eurosport, 12.10.2020
Meczem z Australijczykiem Markiem Polmansem rozpocznie Hubert Hurkacz start w turnieju The bett1HULKS Indoors w Kolonii. W imprezie inaugurującej mocno skrócony sezon gry pod dachem Polak jest rozstawiony z numerem 6. Czytaj dalej ...

Takie rzeczy tylko w hangarze. Thiem pokonał idola z dzieciństwa

Eurosport, 19.07.2020
Thiem otwarcie mówił w wywiadach, że Haas był jednym z jego idoli. Dzieli ich szesnaście lat, ale w pierwszym secie trudno było dostrzec różnicę wieku. Emerytowany Haas postawił dzielny opór finaliście tegorocznego Australian Open. Czytaj dalej ...