bett1 jako sponsor sportu

Promuj najwyższą wydajność

Tylko wtedy, gdy spotykają się pasja, chęć do działania, odwaga i uczciwość, można osiągnąć najlepsze wyniki. bett1 zobowiązuje się do uczciwej konkurencji na rynku materacy i promuje ją również w sporcie.

bett1open 12-20 czerwca 2021 r.

 Tenisistka serwująca przed ilustrowaną Bramą Brandenburską; nad nią logo bett1open i WTA Tour.

Po ponad dziesięcioletniej przerwie, bett1open ponownie przywiezie do Berlina najwyższej klasy turniej tenisowy dla kobiet. Turniej WTA 500 na stadionie Steffi Graf w Grunewaldzie dołącza do kalendarza WTA Tour 2021 po French Open i przed Wimbledonem. Wraz z byłym numerem jeden na świecie i zwyciężczynią Wimbledonu, Angelique Kerber, potwierdzono już pierwszą znaną zawodniczkę.

Berlińskiemu powrotowi WTA towarzyszyć będzie wyjątkowy sportowy program muzyczny, artystyczny i kulturalny. Kompleksowa koncepcja higieny, która sprawdziła się już podczas ubiegłorocznych targów bett1ACES i bett1HULKS, zapewnia wszystkim uczestnikom najwyższe bezpieczeństwo. Widzowie na miejscu będą wpuszczani zgodnie z obowiązującymi w danym momencie przepisami. Turniej będzie transmitowany w ponad 120 krajach na całym świecie - w Niemczech wyłącznie przez ServusTV w bezpłatnej telewizji.

Mallorca Championships

section.events.number_8.first_img.alt

19-26 czerwca 2021 r.

Majorka staje się częścią trasy ATP! Oznacza to siedem dni światowej klasy męskiego tenisa z takimi sławami jak Dominic Thiem czy Nick Kyrgios. Wydarzenie ATP 250 z łączną pulą nagród w wysokości około 900 000 € odbędzie się na świeżym powietrzu na trawie w Santa Ponça.

Zaledwie kilka dni przed legendarnym turniejem trawników w Wimbledonie zawodowcy na Majorce mają jeszcze jedną okazję, by sprawdzić swoje umiejętności na boisku trawiastym.

mallorca-championships.com

3-6 czerwiec 2021 r.

bett1 jest oficjalnym sponsorem głównym finałów 2021 w Berlinie | Ren-Ruhr. 140 tytułów mistrzowskich Niemiec w 18 różnych dyscyplinach sportowych jest przyznawanych podczas wielosportowego wydarzenia „Die Finals”. Po raz pierwszy finały odbędą się w ciągu czterech dni w kilku miejscach: w Berlinie, aglomeracji Ren-Ruhr oraz w Brunszwiku. ARD i ZDF będą szczegółowo relacjonować - łącznie zaplanowano 25 godzin transmisji na żywo w programie głównym obu stacji.

Dyrektor zarządzający bett1 Adam Szpyt: „Cieszymy się, że możemy być obecni z naszą marką bett1 na finałach w sportowej metropolii Berlina i regionu Ren-Ruhr, a także szeroko w mediach. Wydarzenie to zapewnia uczestniczącym sportom olimpijskim szeroką uwagę, na jaką zasługują. To wydarzenie może zmotywować Cię do samodzielnego uprawiania sportu i jednocześnie wyróżnić najlepszych. Podążamy również za tym podejściem dzięki naszemu rozległemu zaangażowaniu w tenisa, które jest przedmiotem naszych innych działań sponsoringowych, dla których finały są ekscytującym i odpowiednim dodatkiem.

diefinals.de

bett1 oficjalny główny sponsor finałów w Berlinie | Ren-Ruhr 2021

Kolaż zdjęć: po lewej łucznik, w środku trzech koszykarzy, po prawej dwóch biegaczy. Kolaż zdjęć: po lewej mężczyzna na ściance wspinaczkowej, w środku kobieta w stroju do gimnastyki rytmicznej, po prawej tenisistka stołowa.
Zdjęcie: Czerwona beczka z logo bett1 stoi na korcie tenisowym. Zdjęcie: Dziecko trzyma w ręku piłkę tenisową.

Promocja młodych ludzi z bett1

Oprócz dużego tenisa, bett1 angażuje się również w promocję tenisa dla młodych ludzi. We współpracy ze znanym berlińskim klubem tenisowym LTTC "Rot-Weiß" eV i organizacją non-profit Tentaja, w Hangarze1 promowane są tenisowe asy jutra. Dzieci i młodzież, niezależnie od pochodzenia społecznego, mają możliwość kontaktu ze sportem. Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z bezpłatnych lekcji trenerskich z instruktorami tenisa z LTTC „Rot-Weiß” eV.

Promocja młodzieży

 • Współpraca z LTTC „Rot-Weiß” eV i Tentaja Soziale gGmbH
 • Tentaja daje miejsce w Hangarze1 dla rozwoju młodzieży tenisowej
 • bett1 zapewnia sprzęt, w tym korty tenisowe

Światowej klasy tenis w Kolonii i to dwa razy z rzędu - dzięki bett1HULKS to możliwe. Na początku podwójnego turnieju ATP 250 pojawiła się cała seria najwyższej klasy graczy z Alexandrem Zverevem, Gaëlem Monfilsem, Roberto Bautistą Agutem, trzykrotnym zwycięzcą Wielkiego Szlema Andym Murrayem i wieloma innymi. Ostatecznie niemiecki Zverev wygrał zarówno halowy, jak i mistrzowski turniej bett1HULKS 2020. Dzięki bezpłatnej transmisji na żywo wszyscy miłośnicy tenisa mogli być na żywo od pierwszego do ostatniego seta.

bett1HULKS Indoors

 • 10-18 Października 2020
 • Kolonia | LANXESS arena
 • bezpłatna transmisja na żywo
 • ATP 250 Series
 • Nagroda pieniężna w wysokości 325,610 €
 • Kort twardy
 • 1. miejsce: Alexander Zverev (GER)

HULKS: podwójne opakowanie ATP w Kolonii

Zdjęcie: Scena z gry w turnieju tenisowym bett1HULKS nad logo bett1HULKS.
Zdjęcie: W bett1HULKS dwaj gracze stają naprzeciw siebie przy siatce, na podświetlanej tablicy na arenie widnieje hasło bett
Zdjęcie: Kort tenisowy bett1HULKS w kolońskiej LANXESS arenie z góry.

bett1 ACES: dopłata w Berlinie

Bett1ACES ożywiły berlińską tradycję tenisową. Mieszany turniej zaproszeniowy przywiózł do stolicy Dominica Thiem, Elinę Svitolinę, Julię Görges, niemiecką legendę tenisa Tommy'ego Haasa i wiele innych gwiazd tenisa. Mecz odbywał się w dwóch historycznych lokalizacjach: najpierw na trawniku stadionu Steffi Graf na obiekcie LTTC „Rot-Weiß”, a następnie na nowo utworzonym korcie twardym w Hangarze 6 byłego lotniska Tempelhof. Dzięki transmisji na żywo w bezpłatnej telewizji każdy mógł wziąć udział.

bett1ACES

 • 13-19 Lipiec 2020
 • Berlin | Stadion Steffi Graf / lotnisko Tempelhof
 • na żywo w telewizji
 • Turniej zastępujący przerwane serie WTA i ATP
 • 200 000 € nagrody pieniężnej
 • Kort trawiasty / twardy
 • 1. miejsce kobiety: Anastasija Sevastova (LAT)
 • 1. miejsce mężczyźni: Dominic Thiem (AUT)
Zdjęcie: Stadion Steffi Graf z czerwonymi pokrowcami na siedzenia. Zdjęcie: Boisko bett1ACES w Hangarze 6 na dawnym lotnisku Tempelhof.

Adam Szpyt w podcastu SPONSORA

W podcastu SPONSORA dyrektor zarządzający Adam Szpyt opowiada o swojej motywacji do sponsorowania. Ponieważ dzięki turniejom tenisowym, takim jak bett1ACES czy bett1HULKS, nasze zaangażowanie w sport nabrało nowego wymiaru. Założyciel bett1.de opowiada także o historii firmy, trudnych czasach. Ma plany na przyszłość.

Sponsor sportów zimowych

Już zimą 2017 roku bett1 pojawił się po raz pierwszy jako sponsor sportów wyczynowych. Począwszy od Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich kobiet, na przestrzeni lat było kilka innych dyscyplin, takich jak Puchar Świata FIS w Snowboard Cross, Puchar Świata FIS w Kombinacji Nordyckiej, Drużynowe Zawody Drużynowe w Biathlonie w Schalke czy Puchar Świata w narciarstwie biegowym. W sezonie 2018/2019 bett1 był także oficjalnym partnerem byłej biathlonistki i mistrzyni olimpijskiej Laury Dahlmeier. Bett1 będzie w przyszłości nadal sponsorować sporty zimowe.

Sporty zimowe: sponsoring od 2017 roku

 • FIS World Cup kobiet w skokach narciarskich
 • Snowboard Cross Pucharu Świata FIS
 • Puchar Świata FIS w kombinacji norweskiej
 • Narciarstwo biegowe Pucharu Świata FIS
 • Biathlon World Team Challenge
Zdjęcie: Kobieta uprawiająca narciarstwo biegowe; w tle reklama obwodowa bett1.
Zdjęcie: Skoczek narciarski w powietrzu, na koszulce reklama bett1.
Zdjęcie: Skoczek narciarski na nartach, na koszulce reklama bett1.
Zdjęcie: Sześciu biegaczy narciarskich w wyścigu, na koszulkach reklama bett1.

Prasa

Wiktoria, której mogło nie być. Rosjanka podbiła Berlin

Sportowe Fakty, 20.06.2021
Ludmiła Samsonowa przebyła niesłychaną drogę od kwalifikacji po tytuł w Berlinie (WTA 500). Rosyjska tenisistka wygrała siedem meczów, choć w opałach była już w drugim z nich. Czytaj dalej ...

Hurkacz wraca na serię turniejów w Kolonii

Eurosport, 12.10.2020
Meczem z Australijczykiem Markiem Polmansem rozpocznie Hubert Hurkacz start w turnieju The bett1HULKS Indoors w Kolonii. W imprezie inaugurującej mocno skrócony sezon gry pod dachem Polak jest rozstawiony z numerem 6. Czytaj dalej ...

Takie rzeczy tylko w hangarze. Thiem pokonał idola z dzieciństwa

Eurosport, 19.07.2020
Thiem otwarcie mówił w wywiadach, że Haas był jednym z jego idoli. Dzieli ich szesnaście lat, ale w pierwszym secie trudno było dostrzec różnicę wieku. Emerytowany Haas postawił dzielny opór finaliście tegorocznego Australian Open. Czytaj dalej ...